Projektowanie zieleni

Projektowanie zieleni – konsultacje

Aranżowanie przestrzeni zielenią, architektura / projektowanie krajobrazu oraz inne dyscypliny im pokrewne pozwalają nam czuć się lepiej w naszym otoczeniu. Bagatelizujemy ogromny wpływ jaki zieleń odgrywa na nas, na nasze ogrody i miasto. Stworzenie przyjaznej przestrzeni, wymaga fachowej wiedzy i poczucia piękna. Jest kompromisem ergonomii, potrzeb i estetyki. Projektowanie terenów zielonych, nie ogranicza się do projektów ogrodów przydomowych, czy tarasów.

Nasza oferta obejmuje:

  • projektowanie ogrodów
  • aranżacja wnętrz zielenią
  • zagospodarowanie terenów publicznych
  • aranżacje balkonów i tarasów
  • konsultacje z zakresu architektury krajobrazu

Zapraszam do konsultacji.

Architekci krajobrazu stanowią członków zespołów projektowych inwestycji mieszkaniowych, usługowych i publicznych. W zakresie ich działalności pozostaje projektowanie parków, cmentarzy, obiektów przestrzeni publicznej – otwartej. Architektura krajobrazu jest dziedziną interdyscyplinarną, specjaliści tej dziedziny łączą wiedzę z zakresu budownictwa, architektury, planowania przestrzennego, botaniki i sztuki.

Architektura krajobrazu, to świadome kształtowanie życiowej przestrzeni wokół nas min. za pomocą zieleni, zarówno na poziomie mieszkania, biura, ogrodu, jak i przestrzeni publicznej czy całego miasta.

Właściwe zaaranżowane zielenią miejsce może wpływać na nasze zdrowie, a już na pewno ma realny wpływ na nasze samopoczucie. Wartością dodaną jest oczywiście aspekt wizualny i praktyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *