Poznajmy się

mgr inż. Marcela Wiesnowska

Stworzenie pracowni i marki Good Estate  jest wynikiem wieloletniej pasji i pracy w branży nieruchomości i home&decor. Pragnę podzielić się wiedzą zdobytą poprzez ponad 14 letnie doświadczenie pracy zawodowej. 

Moja droga i tym samym obszary pracy prowadzą od architektury krajobrazu i wnętrz poprzez zarządzanie zespołem, sprzedaż nieruchomości, planowanie przestrzenne, do Home Stagingu i funkcjonowania miasta jako organizmu zależnego od właściwych decyzji planistycznych i racjonalnego gospodarowania zasobami.

W pracy projektowej uwielbiam czas kreacji, współpracy nad projektem, wydobycie potencjału nieruchomości w synergii z potrzebami klientów i możliwościami budżetu.

Mieszkam i pracuję we Wrocławiu, ale miałam też okazję przez jakiś czas żyć w Kopenhadze, gdzie bez reszty zakochałam się nie tylko w duńskim, ale i światowym designie.

Nie wiem jeszcze dokąd zaprowadzi mnie ta droga, ale wiem na pewno, że będzie ciekawie i inspirująco. Zapraszam Cię do współdzielenia pasji, konsultacji i wspólnych projektów.

Trochę więcej faktów o moim wykształceniu i życiu zawodowym można znaleźć we wpisie Portfolio.

Marcela Wiesnowska