Aranżacja wnętrz

Home Staging – konsultacje

Home Staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.

Nasza oferta obejmuje:

  • indywidualną analizę nieruchomości
  • tekst ogłoszenia
  • profesjonalne zdjęcia nieruchomości
  • opracowanie rzutu z planem funkcjonalnym
  • podsumowanie z zakresem prac i materiałów
  • aranżacje wnętrza

Zapraszam do konsultacji.

Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z „do mieszkania” na „do sprzedania”. Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (wynajmu) staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców.

Badania na rynku amerykańskim wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%) a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości (z badań Barbary Schwarz, światowej pionierki home stagingu po jego zastosowaniu oferowana cena zakupu rośnie przeciętnie o 10%).

Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest działanie nisko kosztowe (najtańsze konsultacje w USA kosztują od 100 USD za godzinę, w Polsce najtańsze usługi to 500 zł za 2-3 godzinną konsultację). Home Staging jest potrzebny szczególnie w nieruchomościach, gdzie przychodzi wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta i dobra cena, jednak zniechęca sama nieruchomość. (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Home_staging).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *