Inspiracje

Serwisy internetowe, blogi, magazyny, gdzie szukac inspiracji i co warto czytać

W sieci i social mediach funkcjonuje ogromna ilość portali i blogów o tematyce budowlanej, architektonicznej, czy związanej z nieruchomościami. Poniżej prezentuje, te które czytam cyklicznie i tym samym gorąco polecam. Powodów, dla których powracam do wskazanych stron jest wiele, od samej tematyki, po ciekawe spojrzenie na rzeczywistość, aktualności z branży i mnóstwo inspiracji. Internet jest niezgłębioną studnią wiedzy, warto jednak sięgać po tę dobrej jakości, a jeśli do tego jest ciekawie podana jej zgłębianie staje się rozrywką i przyjemnością.

O prawie budowlanym

Blog poświęcony formalno – prawnej stronie projektowania i realizacji inwestycji budowlanych. Konkretna wiedza mertytoryczna, ciekawe tematy, atrakcyjnie prezentowane, wszystko to sprawia, że każdy nowy post czyta się z niesłabnącą przyjemnością.

https://oprawiebudowlanym.pl/

Ruszamy Nieruchomości

Zbiór interesujących podcastów o tematyce zwiazanej z szeroko rozumianą branżą nieruchomości. Prowadząca jako praktyk inwestowania, pośrednictwa i zarządzania nieruchmościami podejmuje szereg interesujących kwestii, które wraz z zaproszonymi gośćmi rozkłada na czynniki pierwsze. Nagrań można słuchać na dowolnym urządzeniu w dowolnym mijescu i czasie. Marta Baczewska- Golik to jedna z dwóch Mart prowadzących edukacyjny portal kobiecastronainwestowania.pl. Ogromna wiedza i praktyka sprawiają, że wszystko co słyszymy brzmi autentycznie. Z każdego wysłuchanego odcinka możemy wynieść coś dla siebie i tym samym uczynić nasze życie lub pracę lepszymi.

http://ruszamynieruchomosci.pl/

Miasto 2077

Portal poruszający tematy miejskie. Przytaczając przykłady realizacji z całego świata, przedstawia idee współczesnych metropoli dążące do realizowania polityki zrównoważonego rozwoju. Ciekawe artykuły, częste aktualizacje, dostępność w social mediach, wszystko to sprawia, że serwis odwiedza się z przyjemnością.

http://www.miasto2077.pl/

Serwisy o tematyce budowlanej, w których nacodzień można przeczytać nowości dotyczące branży architektury, wnętrz, designu itp. Realizacje z polski i świata, nowości produktowe i wiele wiele więcej, a wszystko to w jednym miejscu, czy trzeba więcej ? 🙂

Bryła

http://www.bryla.pl/bryla/0,0.html

Internetowe magazyny prezentujące nowości z dziedzin wnętrz, desinu, kultury, sztuki i nie tylko. Codzienna dawka nowości i mnóstwo inspiracji.

K-mag

https://k-mag.pl/

Lebel

https://label-magazine.com/